top of page
01.jpeg

VÝNOS INVESTÍCIE 

Objavte výhody investovania do apartmánov pri jazere Klinger v UNESCO meste Banská Štiavnica. Tieto apartmány ponúkajú skvelú rekreačnú príležitosť a stabilné pasívne zhodnotenie nehnuteľnosti. S očakávaným ročným výnosom 12-18.000 € a zhodnotením investície približne 8 % ročne predstavujú výhodnú investíciu. Okrem toho prinášajú aktívny výnos z krátkodobého prenájmu, čím dosiahnete čistý výnos cca 5 % ročne.

k02.jpeg

Vysoký Dopyt po Krátkodobom Prenájme

Rekreačné apartmány pri jazere sú stále viac vyhľadávané turistami, ktorí preferujú súkromie a pohodlie vlastného priestoru pred tradičnými hotelmi. Krátkodobý prenájom poskytuje flexibilitu a vyššiu obsadenosť počas celého roka.

Atraktívny výnos 

Investícia do našich apartmánov môže priniesť atraktívne výnosy. Očakávaný ročný výnos z jedného apartmánu sa pohybuje v rozmedzí 12 - 18 000 €, čo predstavuje výnos okolo 5 % po úhrade všetkých nákladov spojených s prenájmom.

Naši odborníci vám pomôžu s nastavením optimálnej stratégie prenájmu, aby ste maximalizovali svoj zisk.

09.jpg
10.jpg

Kompletná správa nehnutelnosti

S naším profesionálnym tímom sa nemusíte obávať o správu nehnuteľnosti. Ponúkame kompletné služby vrátane upratovania, údržby a komunikácie s hosťami. Vy si môžete užívať výnosy z prenájmu bez starostí.

Flexibilita pre majitelov

Ako vlastník apartmánu máte možnosť využiť ho pre svoje osobné potreby kedykoľvek budete chcieť. Zvyšok času môže byť apartmán k dispozícii na prenájom, čím si zabezpečíte pasívny príjem.

11.jpg
bottom of page